Panel uživatele

O mně

PLETENÍ je ... ZÁBAVA!! ... RELAX!!

...baví mě vzít do ruky jehlice a vlnu (...přízi), mám ráda barvy a proto chci, aby moje výtvory byly hodně barevné, protože nic není "jen" černobílé. Život i svět kolem jsou plné barev a to všechno mě inspiruje...podle toho se řídím. :)

...a i když použiju stejný materiál třeba na dvě podobné čepice...každá je originální!! :)   

...stejně jako lidi jsou originální...nepotkala jsem ještě dva stejné lidi (snad kromě jednovaječných dvojčat, ale i tam jsou drobné rozdíly).

Další technika, která mě teď ohromně taky začala bavit, je HÁČKOVÁNÍ, protože nabízí spoustu možností pro spoustu originálních projektů

Hlavně jsem ale máma a děti jsou ohromně motivující tvorečkové... ;) Moje dcerka chce být třeba módní návrhářkou a na Instagramu je vidět, že se jí líbí být modelkou...nasadí si čepici a stoupne si před objektiv. Kromě toho chce být také Youtuberkou a ve volném čase natáčí videa na svůj Youtube kanál Maruška z Těptína, který spravuju a střihám její videa.

...dcerka má prostě spoustu zájmů...někdy bych chtěla být jako ona. :)

Taky na sobě stále pracuju, stále se učím a objevuju něco nového, protože člověk není nikdy na konci poznání.

V každém ručně vytvořeném dílku je práce mých rukou a hodiny a hodiny vymýšlení a hraní si s barvami a materiály, ale taky párání, aby byl výsledek co nejlepší. :)

Pracovala jsem v Lidových novinách, v Mafře, ve Finanční správě, abych zjistila, co mě skutečně baví...a tomu se věnovala naplno.

 

Pletení je zábava :)

 

pončo

... je-libo takové pončo :)

Háčkovaná boho vesta

 ...nebo vestu :)

letní kardigan

 ...nebo letní kardigan :)

Bezprsté rukavice s klopou

 

Bezprsté rukavice s klopou

... nebo bezprsté rukavice s klopou na prsty :)

Pokud si budete přát uplést nebo uháčkovat něco konkrétního NA OBJEDNÁVKU, třeba v jiné barvě nebo i něco jiného než je zatím zde v nabídce, kontaktujte mě prosím na můj e-mail petra.fullsackova@volny.cz. Můžete si také dodat vlastní materiál, pokud budete chtít něco konkrétního nebo speciálního.

...KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ SLADKÝ DÁREČEK :)

Sociální sítě:

Sledujte, ať první víte, co je nového :)

Přihlášení